nowoczesna czarna stodoła z elewacją z drewna postarzanego i dachem z ciemnoszarej blachy na rąbek stojący, detal wykończenia elewacji | projekt domu - Trihouse Architektura, architekt Krzysztof Gajda, Łódź

nowoczesna czarna stodoła z elewacją z postarzanego drewna

21/26

inwestycja dom jednorodzinny z budynkiem garażowo-gospodarczym

lokalizacja powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie

liczba kondygnacji 1 + poddasze nieużytkowe

powierzchnia użytkowa 212m2

powierzchnia netto 212m2

powierzchnia zabudowy 290m2

technologia budowy ściany murowane z pustaków ceramicznych, stropy żelbetowe monolityczne, ławy fundamentowe żelbetowe

elewacja fasada wentylowana - deska z drewna naturalnego postarzanego

dach panel płaski na rąbek stojący

Projekt domu jednorodzinnego - minimalistycznej nowoczesnej czarnej stodoły na terenie Puszczy Drawskiej - zakłada budowę na planie litery L. Dzięki temu maksymalnie wykorzystujemy działkę, orientację względem stron świata a przy okazji unikamy konieczności wycinki drzew, które w niewielkiej liczbie porastają działkę i stanowią niezwykle cenny element zagospodarowania terenu. Całości dopełnia osobny budynek gospodarczy z wiatą garażową oraz miejscem na drewno do kominka. Pozbawiona detalu bryła i elewacja idealnie wpisuje się w kontekst miejsca i będzie świetnie korespondować z minimalistycznym wystrojem wnętrza.

Dom zapewni pełen komfort czteroosobowej rodzinie i psu. Całość mocno wystrefowana. W narożniku - zworniku znajduję się część wejściowa z podcieniem oraz część gospodarcza. Skrzydło frontowe stanowi część nocną, prywatną z trzema sypialniami, garderobą oraz dużą łazienką. W drugim skrzydle znajduje się przestronny, mocno otwarty na ogród salon sprzężony z jadalnią i kuchnią. Wszystkie pomieszczenia mieszkalne oraz kuchnia otwarte są na ogród i połączone ze sobą wspólnym tarasem. Salon kończy się ścianą multimedialną z kominkiem za którą skrywa się pewien bonus... Sauna z pełnym węzłem sanitarnym i wyjściem na ogród. 

 

projekt domu | TRIHOUE Architektura Krzysztof Gajda | architekt Łódź | Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w obrębie domeny www.trihouse.pl objęte są prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (t.j. Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.